ריח רע מבגדים לאחר כביסה

פעמים רבות אחרי כביסה הבגדים יוצאים עם ריח לא טוב ואפילו מסריח.

איך מונעים ריח רע מבגדים לאחר כביסה וגורמים לבגדים להריח טוב, ריכזנו למענכם מספר פעולות פשוטות שיעזרו לכם להיפתר מהריח הרע.

 1. אל תשאירו בגדים במכונת הכביסה זמן רב

השארת כביסה נקייה במכונת הכביסה זמן רב (בייחוד למשך לילה) בסביבה חמה כמו מכונת הכביסה גורמת לשגשוג של חיידקים ועובש. הימנעו מלהשאיר את הכביסה למשך זמן רב והעבירו אותה או למייבש הכביסה או לתלייה על חבל. רק במידה ואין זמן (רובנו עסוקים מאוד), פתחו את דלת מכונת הכביסה לאחר סיום הכביסה ובכך תמנעו במעט (ממש לא לגמרי) את תנאי היווצרות החיידקים והעובש.

2. אל תשימו בגדים רטובים או לחים בסל הכביסה

אף פעם אל תשימו בגדים רטובים בסל הכביסה, אם אינכם יכול לכבס כרגע את הבגדים הרטובים, ייבשו אותם תחילה ורק לאחר מכן הניחו אותם בסל הכביסה.

3. אל תגזימו עם חומרי הניקוי

הימנעו משימוש מוגזם של מרכך אשר לפעמים הופך להיות עיסה וגורם להיווצרות עובש וחיידקים. נסו להוריד בכמות בה השתמשתם (בעיקר במרכך) וראו מה קורה.

4. נסו מספר תוכניות כביסה

נסו בזהירות תוכנית אחרת עם כמות מים קטנה/גדולה יותר, מעלות גבוהות/נמוכות יותר וכדומה. עשו זאת בזהירות תוך התחשבות בכתוב בתווית הבגד.

5. ותרו על ייבוש במייבש הכביסה

רוח טובה ושמש חמה יכולים לאוורר את הבגדים בצורה טובה וחסכונית יותר.

6. שימרו על מכונת הכביסה תקינה

שימרו על מכונת הכביסה תקינה על ידי תחזוקה שוטפת מדי תקופה ובכך תמנעו הצטברות עובש בחלקי המכונה.

7. השאירו את פתח הכביסה פתוח 

השאירו את פתח הכביסה פתוח על מנת למנוע עובש בתוך תוף המכונה.

8. הבעיה נמשכת – קראו לטכנאי

יכולות להיות עוד מספר סיבות לריח רע של בגדים לאחר כביסה, כמו סיפון שאינו מתאים, עליית מי ביוב, מי הדוד אינם חמים מספיק ועקב כך  הצטברות חיידקים בצינורות. אם עשיתם את מרבית מהפעולות המתוארות למעלה ועדיין ישנו ריח רע לבגדים או למכונת הכביסה, זה הזמן לקרוא לטכנאי מקצועי שיאבחן את התקלה ויפתור אותה.

 

להזמנת טכנאי מכונות כביסה התקשרו עוד היום : 04-8415716

או צרו קשר באמצעות האתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *