איך לשמור על מדיח כלים תקין

איך שומרים על מדיח כלים ומונעים תקלות וכיצד מקבלים כלים נקיים בסיום ההדחה, ריכזנו למענכם מספר פעולות פשוטות שיעזרו לכם לשמור על מדיח הכלים תקין ושהכלים יצאו נקיים:

 1. נקו את הכלים לפני הכנסתם למדיח הכלים

אין צורך לשטוף את הכלים עם סבון וסקווטש, אבל יש צורך להעביר מים על הכלים על מנת להסיר מהכלים לכלוכים גדולים אשר עלולים לסתום את מדיח הכלים.

2. אל תעמיסו את מדיח הכלים

נכון זה מפתה להעמיס את המדיח בכל הכלים ובכך לסיים עם כולם בבת אחת, אבל העמסת מדיח הכלים בצורה מוגזמת גורמת לחלק מהכלים להיות מכוסים על ידי אחרים ובכך מונעת ניקוי אפקטיבי לכל הכלים. העמיסו את מדיח הכלים בהתאם להוראות היצרן.

3. נקו את מדיח הכלים 

חשוב לשמור על מדיח הכלים נקי מעובש ולכלוך, במידה ומופיע עובש השתמשו במעט אקונומיקה (לא לעשות שימוש באקונומיקה במדיחים מנירוסטה) והסירו את העובש. במידה והעובש חוזר הקפידו להשאיר את המדיח פתוח לאחר סיום הדחת הכלים על מנת שיוכל להתאוורר בצורה טובה.

נקו את האטם(גומי) מסביב לדלת המדיח, למקום זה לא מגיעים מים והוא נוטה לצבור לכלוך של שאריות מזון. נקו אזור זה באמצעות מטלית, במידת הצורך ניתן להיעזר במברשת שיניים על מנת להגיע ללכלוכים מרוחקים.

4. בדקו את המים

מים קשים (מים עתירי מגנזיום וסידן) פוגעים בתהליך הניקוי ומשאירים אבנית הן במדיח הכלים והן על הכלים. בדקו האם יש במים אבנית וחלודה ובעת הצורך התקינו מסנן מים ליצירת מים רכים.

5. בצעו הדחה ריקה עם חומץ

שיפכו כוס חומץ לבן לתחתית מדיח הכלים והפעילו על תוכנית רגילה. החומץ יסיר לכלוכי מזון בתוך המדיח ויעניק לו ריח טרי וחדש.

יש לכם טיפים משלכם לשמור על מדיח הכלים נקי, רשמו אותם בתגובה למטה ועזרו לאחרים לשמור על מדיח הכלים שלהם.

 

לתיקון מדיח כלים ופרטים נוספים התקשרו עוד היום: 04-8415716

או צרו קשר באמצעות האתר

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *